2008-12-02

Riboženkliai: Padėkos vakaras, narių susirinkimas ir kiti

„Mes turime nuolat dėkoti, broliai, už jus Dievui, ir tai teisinga, nes jūsų tikėjimas klestėte klesti ir jūsų meilė vienas kitam vis didėja.“(2Tes 1, 3)

Tokiais žodžiais norisi pasidžiaugti mūsų augančia ir stiprėjančia bendruomene. Praėjo jau dešimt metų nuo pirmųjų susitikimų 1998-ųjų rudenį (Bažnyčia įregistruota 2000-ųjų spalį), o šie metai turtingi trykštančiu gyvenimu, veržliu ėjimu į priekį ir naujais planais. Gyvenimas vedamas vizijos (žr. Vizija), kurios siekimo žingsniai buvo sudėlioti vasaros pabaigoje bažnyčios tradicinėje Palapinių šventėje. Šie žingsniai pereina į ateinančių metų planus, kuriuos bendruomenė svarstė pristatomame biudžete per narių susirinkimą (lapkričio 23 d.). Puikus ir nelengvas Tarybos darbas, atliktas rengiantis susirinkimui, - sukviesti atsakinguosius už tarnystes bažnyčioje ir kartu suplanuoti 2009-ųjų biudžetą.

Ir taip nuostabu matyti beveik kiekvieno susirinkimo metu naujus narius, „besiveržiančius“ į mūsų bendruomenę, norinčius labiau įsipareigoti, nebūti tik laisvaisiais lankytojais. Ypatingai, kada tai yra mūsų bažnyčioje tikėjimo kelią pradedantys ir čia pasikrikštiję broliai.


Taip pat turime dėkoti už Dianą M., kuri nuo dabar įsilieja į Tarybos darbą.

SVEIKINAME DIANĄ!

Tos pačios džiugios mintys apie klestintį tikėjimą ir augančią meilę kyla apžvelgiant bažnyčios tarnysčių lyderių susitikimą Tarybos kvietimu sekmadienio pavakare (lapkričio 30 d.). Kaip savo „sveikinimo kalboje“ pasakė Tarybos pirmininkas Edmundas M., džiugu matyti pražydusį diakonystės mūsų bendruomenėje žiedą. Juk apie tai buvo svajote svajote ir netgi planuota Tarybos susirinkimų metu prieš keletą metų, bet visi nuostabūs dalykai išauga tarsi savaime. Daug gali karšta tikinčiojo malda!

Šį nuoširdų įvertinimo ir padėkos vakarą surengė ir stalą nukrovė Vitos R. rankos, (žinoma ne be Marijos talkos).

Niekada nėra perdaug džiaugtis ir dėkoti. Pabaigoje noriu visus ir kiekvieną paraginti veikti, svajoti, įgyvendinti planus ir nestokoti užmojų:

„Todėl mes nuolat meldžiamės už jus, kad mūsų Dievas padarytų jus vertus savo pašaukimo ir savo galybe tobulintų gerus jūsų užmojus bei veiklų tikėjimą.“(2Tes 1, 11)

Audronė

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

  Adaptuota The Professional Template tema