2010-09-20

Moterų konferencija 2010 - registracija pratęsiama iki rugsėjo 25d.

Šiais metais jums paruošėme kitokią konferenciją. Per praėjusias moterų konferencijas daug kalbėjome apie Dievą, Jo pažinimą, bendravimą ir santykį su Juo. Per šiųmetį renginį kviestume daugiau apie tai nekalbėti, o imti ir praktikuoti tai, kas mūsų gyvenime yra svarbiausia. Pirmą konferencijos dieną skirsime maldai, kuri padės mums visoms kartu pirmiausia ieškoti Dievo karalystės, o sekmadienį visos drauge švęsime.

Konferencijos metu Dievo žodžiu ir savo gyvenimo patirtimi dalinsis Klaipėdos Miesto bažnyčios misionieriai Garrett ir Sophi Gillilandai.

Registracijos pradžia konferencijos vietoje – spalio 2 d., šeštadienį, 9 val.

Konferencijos pradžia – spalio 2 d., šeštadienį, 11 val.

Konferencijos pabaiga – spalio 3 d., sekmadienį, apie 14 val. Tačiau programai pasibaigus konferencijos dalyves raginame neskubėti išvažiuoti: galite dar pabūti nuostabiame gamtos prieglobstyje, pasivaikščioti miške ar prie ežero, išgerti puodelį kavos kavinėje.

Informacija apie registraciją:

1 žingsnis. Pervesti konferencijos dalyvės mokestį* į VLKB sąskaitą:

Vilniaus Laisvųjų krikščionių bažnyčia
Įmonės kodas: 9210063
Įmonės adresas: Subačiaus 6–30, Vilnius
Sąsk. Nr. LT76 7300 0100 7592 0976

2 žingsnis. Nusiųsti registracijai el. laišką adresu audra@lkb.lt arba paprastą laišką adresu Kalvarijų 152–58, Vilnius. Laiške būtina nurodyti besiregistruojančios moters vardą, pavardę, miestą ir su kuo, iš užsiregistravusiųjų pageidautų kartu gyventi triviečiame kambaryje.

* Užsiregistravus ir pervedus konferencijos dalyvės mokestį iki rugsėjo 10 d. kaina vienam žmogui – 150 Lt. Registruojantis rugsėjo 11–20 d. – 170 Lt. Į kainą įskaičiuota dviejų dienų konferencijos programa, dviejų dienų maitinimas ir nakvynė puikiame viešbutyje.

Telefonas pasiteravimui dėl registracijos: +370 611 56005 (Audronė Briedienė)
Kitais su konferencija susijusiais klausimais: +370 676 34739 (Vita Rulinskienė)

Konferenciją organizuoja Vilniaus Laisvųjų krikščionių bažnyčios moterys kartu su kitomis LKB narėmis. Daugiau informacijos apie Laisvųjų krikščionių bažnyčią galima rasti internete adresu http://www.lkb.lt/
Moterų konferencijos namai internete: http://www.moterukonferencija.blogspot.com/
Nuorodas, kaip atvykti į konferenciją rasite: http://www.litorina-dubingiai.lt/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

  Adaptuota The Professional Template tema