2013-09-22

Biblijos studijų grupelės vėl renkasi

Suskambus rugsėjo 1-osios varpams į mokymosi suolus po vasaros grįžtame visi - tiek vaikai, tiek suaugę. Vaikai mokykloje toliau mokosi pasaulio pažinimo, tuo tarpu suagusieji, jau praėję šį kursą, tęsia mokslus gilindamiesi į savęs pažinimą, gyvenimo prasmės, tikslo ir vilties paieškas.

Pastebima, kad žmonės norėdami surasti atsakymus į šiuos klausimus, naudoja įvairius būdus: skaito plačiai paplitusią ezoterinę literatūrą, lanko jogos užsiėmimus, klausosi ir gėrisi Dalai Lamos apsilankymu ar paskiria laiką Biblijos studijoms. Siūlomų būdų šiais laikais yra tikrai nemažai, tačiau negi jie visi veda į teisingą savęs suvokimą?

Įvairi ezoterinė literatūra žmogų įvardina, kaip dievą, galintį valdyti visatą ir visa, kas joje; teigiama, kad jis yra centras ir viskas sukurta jam. Kokie malonūs žodžiai savimeilei paglostyti, tačiau tikriausiai dauguma sutiksime, kad ir kaip norėtume, negalime visko valdyti (įdomu, kodėl vėluoja autobusai, kai man taip reikia būti laiku darbe?, kodėl susimaunu, kai stengiuosi viską suplanuoti ir sudėlioti?). Jei neteisingu būdu naudojamės, turime klaidingą savęs vaizdą, t.y klaidingai suvokiame save ir visa kita, kas supa mus.

Biblija atveria visai kitokį žmogaus vaizdą nei prieš tai įvardintas. Žmogus nėra tas asmuo apie kurį viskas sukasi, nes jis yra ribotas, laikinas, nuodėmingas ir silpnas (dabar suprantu, kodėl autobusas vėluoja - pati tingėjau atsikelti ryte 10min. anksčiau, kad į jį suspėčiau; susimoviau savo planuose, nes planuoti yra taip sudėtinga, kad galiausiai patampu išsiblaškiusi nuo to noro viską suspėti padaryti). Turėdami tokį suvokimą apie save suprantame, kad nesame tobuli ir mums verkiant reikia Kristaus aukos/pagalbos norint būti Dievo artume ir mėgautis jo išmintimi bei vadovavimu. Tik turėdami teisingą Dievo sampratą, teisingai mąstysime apie save ir kitus.

Tad tam, kad Dievo samprata būtų teisinga, 
visus kviečiame studijuoti Bibliją grupelėse pagal CBSI metodą (http://cbsinternational.org/) 

trečiadieniais 18:00-20:00 
skirtingose Vilniaus miesto vietose: 
Lazdynuose, atsakingas asmuo: Dovilė (dovileja@gmail.com)
Vilniaus miesto centre, atsakingas asmuo: Vita (vita.rulinskiene@gmail.com)
Biblijos studijos šeimoms (organizuojamas vaikų užimtumas) miesto centre, atsakingas asmuo: Indrė (indre_jakstaite@yahoo.com)


Vietų dar yra, laukiame jūsų :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

  Adaptuota The Professional Template tema