2011-11-18

"Kalėdinė svajonė"

Šiais metais Vilniaus Laisvųjų krikščionių bažnyčios moterys, kartu su savo šeimomis, pradėjo rūpintis Kalėdinėmis dovanomis jau nuo spalio mėn. pradžios. Moterų atgaivos savaitgalio metu, kalbėjome apie tai, kaip galėtume prisidėti prie pasaulio misijų už Lietuvos ribų. Mus įkvėpė 1977 m. Elisabeth Elliot parašytas straipsnis "Du moterų susirinkimai" (spausdinta http://www.vlkb.lt/) Jautėme paraginimą pagalvoti apie mūsų brolius ir seses Gruzijoje, nes iš patirties pamatėme, kad Lietuvoje labdaros reikia vis mažiau žmonių.

Taigi, viena mūsų sesuo, Asta, susisiekė su pastoriais Batumyje, Tamaziu ir Marina, ir per kelias savaites gavo sąrašą Kalėdinių dovanų-svajonių. Keletą pacituosiu:

"Dali Gavashelashvili (58m.): vitaminai akims, užuolaidos (permatomos, tiulis).
Donari Tziskaradze (39m.): beveik nieko nemato ir negali skaityti, todėl svajoja apie muzikinį grotuvą (diskam), kad galėtų klausytis audio Bibliją.
Julia Mikeladze (33m.): gera keptuvė, kava, šokoladas.
Khatuna Bolkvadze (22m.): naujiems metams pasipuošti kokį rūbelį (marškinukus ar kažką pan.)"

Per kelias savaites visas svajonių sąrašas išsidalintas!
Dabar tik lieka rūpestis viską surinkti ir nusiųsti paštu į Gruziją.

Visi, kas norėtumėt prisidėti prie siuntimo sąskaitos padengimo, galite padaryti pavedimą į šią sąskaitą:
Vilniaus Laisvųjų krikščionių bažnyčia
Adresas: Subačiau 6-30, Vilnius
Įmonės kodas: 192100637
Sąsk. nr. LT767300010075920976
Mokėjimo paskirtis: "Parama siuntiniui į Gruziją"

Reikalinga suma - panašiai 600 Lt.
AČIŪ LABAI VISIEMS VISIEMS!!!!!!!!!!!!!!

 
Žemiau pamatysite nuotraukas iš šios vasaros misijos kelionės Gruzijoje. Pagrindinė veikla vasarą buvo dienos stovyklos organizavimas Batumyje (miestas, labai panašus į Klaipėdą). Tačiau, kelionės metu, lietuviai aplankė ir atokiau nuo miesto, kaimuose gyvenančius žmones. Nuotraukose matomi vaizdai - kasdienybė Gruzijos kaimuose. Tokiose vietose gyvenančioms moterims ir skirtos mūsų jau paruoštos Kalėdinės svajonės. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

  Adaptuota The Professional Template tema