2011-11-01

Vilties Festivaliui pasibaigus

Dauguma mūsų bažnyčios narių ir draugų praėjusį savaitgalį vienaip ar kitaip prisidėjo prie didelės šventės "Vilties festivalio su Franklinu Graham`u". Daugiau apie patį renginį galite rasti informacijos organizacijos oficialiame puslapyje www.viltiesfestivalis.lt

Vilniaus Laisvųjų krikščionių bažnyčią lankantys žmonės prisidėjo šiuose pasirengimo Vilties festivaliui komitetuose: Maldos, Sielovados, Andriejaus tarnystės, Jaunimo, Moterų, Grupių rezervavimo ir kituose, giedojo jungtiniame bažnyčių chore, ruošė maistą festivalio dalyviams, kūrė dizainą leidybai, išvertė spektaklį vaikams "Dėlionė", sutiko VIP svečius, patarnavo naujai įtikėjusių sielovadoje, buvo tvarkdariai renginio metu, o Arnoldas Jalianiauskas pravedė šeštadienio ir sekmadienio renginius!

O aš savo ruoštu paprašiau keletos žmonių asmeniškai pasidalinti savo mintimis apie praėjusią Evangelijos šventę. 


"Praėjęs "Vilties festivalis" paliko didžiulį įspūdį, nes pirmiausia nesitikėjau, kad viskas bus taip gerai. Tiesa, norėjau, bet tuo pačiu bijojau, kad gali baigtis tuo, jog buvo daug pastangų, bet mažai naudos. Bet renginys iš tikrųjų pateisino mano lūkesčius. Patiko bendrumas ir juntama Dvasia, kai žinai, kad arenoje yra tiek daug brolių ir seserų Kristuje, bet daug ir pasauliečių, o visi ploja ir klausosi... O kai krūvos žmonių pradėjo eiti į priekį... Nenusakomas jausmas. Labai gaila, kad tikrai tikrai trūko sielovadininkų. Pirmą dieną turėjau melstis su dviem merginomis, vaikinu ir močiute iš karto. O paskui ta močiutė kažkur dingo. Esu tikra, kad Kristus kvietė ir daugiau žmonių, tačiau jie neturėjo, su kuo pasikalbėti.
Mane labiausiai palietė antrą dieną, kai išėjau konsultuoti žmonių ir buvo mergina, kuri pirmą dieną pajuto Kristaus kvietimą, tai antrą dieną vėl atėjo ir vėl išėjo į priekį, nes norėjo tiesiog būti su visais pakviestaisiais. Tai mes tiesiog meldėmės kartu už jos šeimą ir už tai, kad jos vaikinas taip pat įtikėtų. Iš tikrųjų nerealu, kai pamatai žmogų, kuris yra gyvas įrodymas to, kad festivalis nevyko veltui."
Skaidra


"Kiekvienas tarnavęs festivalyje pirmiausia mato savo tarnavimo lauką. Aš giedojau chore - dalyvavau repeticijose, bendravau su broliais ir sesėmis iš pačių įvairiausių Lietuvos bažnyčių bei vietovių. Tai sustiprino suvokimą apie bažnyčią kaip Kristaus kūną - mes skirtingi, bet tikime tą patį Viešpatį. Esame to paties kūno dalys, tik atliekame šiek tiek kitokias funkcijas, kaip kojai ir rankai yra skirtos ne tos pačios funkcijos. O šiame renginyje visas Kristaus kūnas vieningai ir darniai siekė tikslo - mūsų artimųjų sielų išgelbėjimo. Ir tas tikslas buvo pasiektas! Nei neseniai įtikėjęs, nei brandus krikščionis, matęs šilto ir šalto - niekas negali likti abejingas, kai šimtai žmonių pajuda link savo Kūrėjo, trokšdami nuodėmių atleidimo ir naujo gyvenimo Kristuje! To vaizdo įkvėpti ir toliau tarnaukime Viešpačiui!"
Sigis

"Manau, kad visa tai, kas vyko Siemens arenoje atitiko pavadinimą. Tai tikrai buvo festivalis – didžiulė IŠKILMINGA šventė, visa apie mums duotą viltį Dieve, kuri buvo aiškiai išreikšta skirtingų užsienio šalių bei  Lietuvos muzikantų, politikų, menininkų lūpomis.
Aš patarnavau sielovadoje – kalbėjausi su žmonėmis, kurie tądien priėmė sprendimą priimti Dievo duotą viltį į savo gyvenimą. Per abu vakarus kalbėjausi su 4 moterimis – 2 vyresnio ir 2 jaunesnio amžiaus. Šios moterys jau anksčiau buvo atsigręžusios į Dievą, lankė bažnyčias ar namų grupeles, tačiau tikėjimo kelyje patyrė nesėkmes: nusigrežė nuo Dievo, suabejojo, rinkosi savo kelius. Moterys patikėjo Dievo žodžiu „Štai dabar yra priimtinas metas, štai dabar išgelbėjimo diena!“ (2 Kor 6,2b) ir nusprendė vėl atnaujinti santykį su Dievu, atiduoti savo gyvenimo vadžias į Kristaus rankas.
Bendraudama su šiomis moterimis džiaugiausi galimybe bent dalele prisiliesti prie jų gyvenimų, padrąsinti jas ir palaikyti. Pati ne kartą buvau nutolusi nuo Viešpaties, tad žinau, kaip svarbu vis atnaujinti santykį su Dievu. Džiaugiuosi, kad jos ryžosi naujai pradžiai ir tikiu, kad palaikysime santykį ir toliau."
Dovilė
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

  Adaptuota The Professional Template tema