2013-12-05

Šlovinimo grupėje tarnaujančiujų išvyka

Kartą į metus bendruomenės šlovinimo grupėje tarnaujantieji savaitgaliui išvyksta iš savo užimtos kasdienybės ir skiria laiką vienas kitam: bendrauja, užtaria maldoje, skaito Šv. Raštą, kartu linksminasi, bando vienas kitą labiau pažinti: kas knarkia, o kas būna piktas iš ryto; kas geriausiai aiškina ir spėlioja "Alias" žaidimo metu; kas naktinėja, o kas rytinėja; kas daugiausiai valgo ir t.t. :). Tokios išvykos ne tik padeda pažinti vienas kitą ir atgaivina dvasiškai, bet ir padeda pasiekti bendrų grupėje užsibrėžtų tikslų. Pavyzdžiui, išvykos į Panevėžį metu gimė patogus naudojimui "Laisvųjų krikščionių bažnyčios giesmynas" (norėdami apie jį daugiau sužinoti, rašykite e-mail: dovileja@gmail.com).

Šiems metams jau einant į pabaigą šlovinimo grupėje tarnaujantieji nusprendė metinės tradicijos nelaužyti ir šią žiemą visi kartu pasitiko Švenčionėliuose. Mus nuo pat pirmos akimirkos labai šiltai priėmė ir be galo rūpinosi Baptistų bažnyčios pastorius Jura su šeima: vietoj mėgojimo ant žemės, mums buvo atgabenti čiužiniai (beveik "Dormeo") su visais patalynės komplektais, o ką jau kalbėti apie kasdienį maitinimą, nuostabius liudijimus apie Dievo veikimą jų bendruomenės gyvenime ir puikią nuotaiką. 
Penktadienį koncertavome Švenčionėlių miesto gyventojams, kurie po koncerto negailėjo padėkų už mūsų atvykimą, šeštadienį leidome sau pabendrauti tarpusavyje, apžiūrėti žymias Labanoro miško vietas, paplaukioti Ignalinos baseine. Po pramogų, ačiū Dievui, visi likome gyvi ir sveiki, nors buvo girdėti, kad kažkas netyčia įkrito į vaikišką baseiną; kažkas po baseiną vaikščiojo su naminėmis tapkėmis; kažkas prigėrė, o kažkas buvo etatiniu "šuniuku" žaidžiant su kamuoliu :) Nepaisant visko, poilsio laikas buvo idealus.

 Na, o kaip šlovinimo tarnautojų išvyka be giesmių giedojimo - šeštadienį repetavome iki išnaktų naujai grupės idėjai išpildyti (apie naująją idėją skaitykite būsimuosiuose laiškuose iš šlovintojų gyvenimo) ir mums, atrodo, pavyko puikiai. Sekmadienį patarnavome Baptistų bažnyčios pamaldose ir ruošėmės kelionei į namus. Sunku visus įspūdžius ir patyrimus sudėti į kelias eilutes, tačiau savaitgalio laikas tikrai kupinas puikiausių įspūdžių, kuriuos bandėme užfiksuoti nuotraukose.

Taigi, nuoširdžiausiai dėkojame Švenčionėlių Baptistų bendruomenei už begalinę šilumą, parodytą meilę ir artumą. Tikimės ten dar sugrįžti, na o dabar kupini naujų jėgų grįžtame į kasdienybes.


Dovilė Jakaitytė


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

  Adaptuota The Professional Template tema